Line Yenilikler

line

Line

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her gün yeni uygulamalar hayatımıza girmekte ve insanlar arasındaki iletişimleri daha da güçlendirip son derece basit işlemler sunmaktadır. Diğer haberleşme uygulamalarından daha kaliteli ve daha güvenli bir sistem sunan Line uygulaması ise herkes tarafından kullanılan ve memnun kalınan bir uygulama olmaktadır.

Line uygulamasında kendinize ait bir ID belirler ve bu sayede de herkesle telefon numaranız görünmeden görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Mesajlaşabileceğiniz bu uygulamada aynı zamanda sesli ve görüntülü görüşmeler de gerçekleştirebilirsiniz.

Ek Bilgi: ID belirleme ve güvenlik konusunu “Neden Line Kullanmalıyım?” başlıklı makaleden ayrıntısı ile okuyabilirsiniz.

Bedava Mesajlaş Konuş

Line uygulamasını indirdiğinizde telefon rehberinizde kayıtlı olan Line kullanıcıları otomatik olarak eklenecektir. Bunu istemiyorsanız başkalarının eklemesine izin ver seçeneğini kapatmanız gerekmektedir. Sadece ID paylaştığınız kişiler sizi ekleyebilecektir.

Anlık mesajlaşma uygulamalarında genellikle tanımadığınız kişiler sizleri gruplara ekleyebilir veya tanımadığınız kişilerden mesajlar gelebilir. Line uygulamasında kesinlikle sizin onayınız olmadan hiçbir gruba davet edilemezsiniz ve gruba girdiğinizde de telefon numaraları diğer kişiler tarafından asla görülmemektedir.

Tanımadın Kimse Seni Rahatsız Edemesin

Tanımadığınız kişilerden gelen mesajlarda Line uygulaması size bilgilendirme sağlıyor ve size ekle, engelle veya şikayet et gibi seçenekler sunuyor. Bu seçenekler arasından birisini seçer ve tanımadığınız kişiler ile iletişim kurmadan onları engelleyebilirsiniz.

Önemli görüşmelerinizin başkaları tarafından görülmesini istemiyorsanız Line uygulaması size özel şifreleme sunmaktadır. Bu sayede de Line uygulamasına her girişte oluşturduğunuz şifreyi kullanarak mesajları okuyabilirsiniz. Bu da olağanüstü bir koruma sağlamaktadır.

Line uygulaması aynı zamanda grup içindeki sohbetlerinizi veya ikili yaptığınız sohbet içeriklerini silmenizi de olanaklı kılıyor. Daha önceden yazdığınız tüm metinleri Line uygulamasında silebilirsiniz.

Ek Bilgi:Line Nedir” başlıklı yazımızdan Line nedir ve ne için kullanılır, daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Yüksek Güvenlik Önlemleri İle Mesajlaş

Birçok farklı özelliği bir arada sunan Line uygulaması gelen mesajları da tamamen sizin belirlemeniz üzerine ekrana taşımaktadır. Gelen mesaj bildirimlerinde mesajların içeriği görülmemekte ve bildirim ekranında sadece Line uygulamasına mesajınız geldiği gösterilmektedir.

Son derece kaliteli ve güvenli şekilde mesajlaşabileceğiniz, görüntülü konuşma yapabileceğiniz bir sistem sunan Line uygulaması Android telefonlar ve İOS uyumlu telefonlara ve tabletlere indirilebilmektedir. Ayrıca windows ve Nokia modeller için de Line kullanılabilmektedir. Kaliteli ve son derece de avantajlı bir mesaj, konuşma uygulaması arıyorsanız indirmeniz gereken tek uygulama Line olacaktır.

Ek Bilgi: Line uygulaması hakkında güvenlik bilgilerini “Line Güvenilir Midir?” başlıklı yazımızdan edinebilirsiniz.

Etiketler: , ,
3 comments on “Line Yenilikler
  1. gizem dedi ki:

    Line gerçekten çok gelişmiş bir uygulama. Her güncelleme ile daha da iyiye gidiyor. Teşekkürler.

  2. kazım boydak dedi ki:

    bende geçen günlerde indirdim uygulamayı. indirmesi biraz uzun sürdü. internetim yavaştı sanırım ondan. ama çok beğendim uygulamayı.

  3. fadime dedi ki:

    mesajlaşma ve görüntülü konuşmanın bir arada ve ücretsiz olması çok güzel. daha da iyi olacağını umuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*