Line Store Nedir? Nasıl Ödeme Yapılır?

Ücretsiz anlık mesajlaşma ve görüntülü konuşma platformu olan Line

belli bir ücret karşılığında Line Store´den alışveriş yapılıp çeşitli ayrıcalıklara erişme olanağı sağlamaktadır. Peki, line store nedir, içeriğinde neler bulunur onlara bir göz atalım.
Line Store ile 10.000´den fazla çıkartma, sevimli ve renkli karakterlerle oluşturulmuş temalar, eğlenceli oyunlar ve itemler satın alabileceğiniz dükkân sağlamıştır. Dükkânda orijinal ve tanınmış karakterleri tasvir eden sanal çıkartmalar bulunmaktadır. Kullanıcılar satın alarak kullanım imkânına sahip olduğu çıkartmalarla sohbet sırasında arkadaşlarıyla paylaşarak mesajlaşmalarını daha renkli hale getirebilir. Bunlar diğer platformlarda da kullanabilmektedir. Her hafta Line Store dükkânında güncel olarak sunularak çeşitliliği arttırılan çıkartmalar, Disney ve Pixar´daki orijinal karakterlerin yanı sıra popüler manga, anime ve oyun karakterlerini de barındırmaktadır. Bunun yanında Line hesaba sahip olanlar Line oyunlarını da oynayabilmektedir. Çeşitli oyunları uygulamanıza indirip oldukça eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Dükkândan satın alacağınız oyun itemleriyle de farklı oyun deneyimlerine sahip olabiliyorsunuz. Kullanıcılar arkadaşlarına item yollayıp kabul edebilir, aynı zamanda arkadaşlarıyla oyun temelinde etkileşime geçerek arkadaşlık puanları elde edebilir. Oyunlar bulmaca, müzikal performans, aksiyon, savaş ve spor kategorileriyle Line Store kullanımına erişim sağlayan oyunculara keyifli deneyimler sunuyor.

line-store-nasıl-odeme-yapılır

Line Sotore’de ödeme nasıl yapılır?

Line Store mağazasındaki imkânlara erişebilmek için nasıl ödeme yapılır sorunsalı da oldukça kolay gerçekleştirilen bir ödeme türüyle öne çıkıyor. Ödemeler, para transferi ve online alışveriş imkanı da sağlayan yenilikçi girişim Line Pay ile yapılmaktadır. Line Pay, Çin ve Güney Kore dışında tüm ülkelerde kullanılabilir durumdadır. Herhangi bir kredi kartını kaydedilerek Line Pay şifresi girildiği an ödeme yapılmış oluyor ve böylelikle verilen mobil cüzdan ile ister Line Store içerisinden ister online alışveriş sitelerinden ödeme yapabilme olanağına erişebiliyorsunuz. İlk kullanımda % 25 Kredi Bonus sağlayan Line Pay ile ödeme yapmanız gereken ilk yerin Line Store olduğunu belirtmekte fayda var.

line-store-nedir

Line storede alış veriş yapmak için önce line uygulamasını ücretsiz indirin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*