Line Ne İşe Yarar?

line-nasil-kurulur-nasil-kullanilir

Ücretsiz mesajlaşma ve konuşma olanağı sunan Line uygulaması telefonlar ve bilgisayarlar için geliştirilmiş bir uygulamadır. Line ile ücretsiz olarak sesli görüşme ve mesajlaşma yapabilirsiniz. Bu uygulamayı Line indir yolu ile cihazınıza yükleyerek ücretsiz olarak görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Line ücretsiz bir iletişim uygulamasıdır.

Line uygulaması kolaylıkla cihazlara yüklenebilir. Sadece akıllı telefonlar için değil bilgisayarlar için de kullanılabilir. Line Messenger ile bu uygulama bilgisayar ortamında da kullanılabilmektedir. Line uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve internet ortamında ücretsiz iletişim olanağından yararlanabilirsiniz. Mobil internet üzerinden ücretsiz olarak konuşma ve mesajlaşma yapabilirsiniz.

Bilgi: Aile uygulamaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Line Uygulamaları Nelerdir?

Line, Android, iPhone, Windows Phone, Blacberry uygulamaları bulunmaktadır. Tüm cihazlarınıza Line yükleyerek ücretsiz iletişim olanaklarından faydalanabilirsiniz. Line indir yolu ile uygulamayı kolayca cihazınıza yükleyebilirsiniz. Line tıpkı diğer iletişim uygulamaları ile kullanımı oldukça basit bir uygulamadır. Kişi listenizdeki tüm kişilerle Line aracılığı ile ücretsiz iletişim kurabilirsiniz. İnternet üzerinden Line uygulaması ile ücretsiz mesajlaşabilir ve konuşma yapabilirsiniz.

Line akıllı telefonlar ve bilgisayar için uygun bir iletişim uygulamasıdır. İstediğiniz cihaza bu uygulamayı yükleyerek iletişim olanaklarından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Line’da fotoğraf, video, konum ve sesli mesaj paylaşımı yapmak mümkündür. Ayrıca Line’da mesajlar okundu özelliği de bulunmaktadır. Line’da ifade zenginliği ise oldukça fazla ve eğlenceli ifadeler bulunuyor.

Bilgi: Android için Line indir

Line Özellikleri Neler?

Line uygulaması tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Line indir yolu ile ücretsiz olarak indirilebilir ve kullanılabilir. Line’da telefon numaranızı paylaşmadan da iletişim kurma şansınız var. Belirlediğiniz bir id numarası ile telefon numarası paylaşmadan iletişim kurabiliyorsunuz. Mesajlaşmaları gizlemek için de şifreleme seçeneği bulunuyor. Line birçok özelliği ile kullanıcılara farklı olanaklar sunuyor.

Timeline özelliği ise Line’da arkadaşlarınızın durumunu beğenme ve yorum yapma olanağı sağlıyor. Line sticker’ları ise 10 binden fazla seçenek sunuyor. Yani duygularınızı ifade etmek için oldukça fazla seçeneğiniz var.Tablet ve bilgisayarlarınızda da kullanabileceğiniz Line uygulaması birçok farklı özelliği ile popüler bir uygulamadır. Ücretsiz olarak Line uygulamasını cihazınıza indirebilir ve istediğiniz kişilerle iletişim kurabilirsiniz.

Bilgi: Line nedir hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*