Line Corporation

line firması

Görüntülü Konuşma ve Mesajlaşma

Line Corporation, akıllı telefonlar üzerinden ücretsiz görüntülü görüşme ve mesajlaşma sistemleri üzerine çalışma yapan bir firmadır.

Japon teknolojisi kullanılarak tasarlanan bu sistem sayesinde, her zaman her yerde görüntülü görüşme imkanını herkesin yaşayabilmesi için, teknolojinin sürekli güncellenen getirileri ile gelişim odaklı bir felsefe ile görüntülü görüşmelerin kesintisiz bir şekilde yapılması için, her model cep telefonuna uygun olarak tasarlanması sağlanmıştır.

Fiber internet teknolojileri ile daha hızlı bir şekilde görüntülü görüşme yapabilmek, kullanıcıların kolay bir şekilde kullanabilecekleri basitlikte bir içerik üretmek için her zaman Line uygulamasını kullanabilirsiniz.

Line Nereden Çıktı?

Tüm dünyada yaygın olan internet teknolojilerinin kullanımı konusunda mobil yazılım tasarımları ile, kullanıcıların daha işlevsel  uygulamalar kullanması için üretmek amacıyla ortaya çıkmıştır.

Japonya’da başlayıp hızla dünyaya yayılan bu uygulama milyonlarca insanın ilgisini çekmiştir. En popüler uygulamalardan daha gelişmiş bir sistem üretmeyi ilke edinen ve profesyonel alanda yazılım konusunda sürekli kendini geliştiren bir ekibi olan firma, her zaman yenilikten yana bir sistemle yazılımlarını tasarlamaktadır.

Line Kullanımı

Bu süreçte herkes için en ideal olanı tasarlama fikri ile Line uygulamasını tüm dünyanın dikkatini çekecek şekilde geliştirip tasarlayan firma, Line ve diğer uygulamaları tasarlarken, kullanıcının en iyi şekilde yararlanabileceği, kullanım açısından sorunsuz olan ve sürekli değişen mobil iletişim gereksinimlerini öne çıkarmıştır.

Asya’dan tüm dünyaya yayılan Line ve diğer mobil uygulamalarla, yediden yetmişe herkesin mobil ihtiyaçlarına çözüm olmak için kullanılıyor.

Ek Olarak: Line Nedir ve Nasıl Kullanır öğrenmek için linke tıklayıp öğrenebilirsiniz.

Firmanın Hedefleri

Tek bir açıdan bakmak yerine, farklı perspektiflerle dünyadaki milyarlarca insanın mobil ihtiyaçları için pratik çözümler üretmek ve sürekli gelişmek amacıyla kurulan bir firma dünya markası haline gelmek için çalışmaktadır.

Özellikle temel iletişim gerekleri üzerine tasarlanan yazılımlar, tüm dünya genelince bilindiği için mobil iletişim uygulamalarının üreticisi konumuna gelmeyi hedefleyen LineCorparation ekibi, ücretsiz görüntülü konuşma ve mesajlaşma konusunda her zaman yenilikçi bir çalışma yapmayı ilke edinmiştir.

Bu doğrultuda her geçen gün değişen ve gelişen teknoloji sistemleri konusunda deneyim kazanmış olan uzmanlarla bir dünya markası olma hedefiyle çalışıyor.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*