iPad & iPhone (IOS) için Line indir

ios-icin-line-uygulaması
LİNE’ın bu derece etkili olmasındaki en büyük sebep kendi içinde oluşturduğu bir hareket dünyasının var olmasıdır. Bu dünyada istediği kişiyle görüntülü ya da sesli arama yapabilen, dosya gönderip dosya alabilen, mesajlaşabilen bireyler uygulamayı bütün veri tabanlarından indirebilir ve ücretsiz bir şekilde güncelleyebilir.

İnternetin insan hayatında hüküm sürdüğü alanın miktarı gün geçtikçe daha da arttığı için birçok ticari firma bu alana yönelik çalışmalar yürütmektedir. İletişim organizasyonlarının internet alanında kullanıcılara ulaşmak için tasarladıkları mesajlaşma uygulamaları da yürütülen bu çalışmalardan biridir. İnsanların iletişime geçme ihtiyacını ve iletişim esnasında neye ihtiyacı olduğunu yaptığı araştırmalar sonucunda belirleyebilen firmalar bu alanda geliştirmeler yapmaktadır. Bunlar arasından 2011 yılında kullanıma sunulan ve zengin bir içeriğe sahip olan Line ücretsiz mesajlaşma uygulaması 4 yıl gibi kısa bir sürede 230 milyonun üzerinde kullanıcıya ulaşım sağlamıştır.

AppStora’dan ücretsiz olarak indirilebilen

LINE’a kaydolmak için kişilerin mail adreslerini ya da cep telefonu numaralarını kullanmaları gerekmektedir. Tüm bu aşamalardan sonra isteğe göre bir de kullanıcı adı belirleyebilen kişiler durum güncellemeleri yaparak sevdikleri sözleri paylaşabilirler. Fotoğraf ve video göndermek için de hızlı ve uygun bir ortam olan LINE uygulaması sayesinde kullanıcılar LINE’a özel yüz ifadeleriyle mesajlaşabilmekte; “emoji chat” olarak da bilinen ve sadece yüz ifadelerini içeren konuşmaları gayet eğlenceli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirler. Bu eğlence öğelerinin kullanıcılar tarafından beğenilmesinden sonra LINE Corporation tarafından daha farklı ifadeler de eklenmiştir.

Line Pay

Belirli özellikler nedeniyle diğer mesajlaşma uygulamalarından farklılaşan LINE uygulaması içerdiği LINE Pay sistemiyle de basit bir mesajlaşma programı olmanın ötesine geçmektedir. Bu sistem sayesinde e-ticaret sitelerinden alışveriş yapmak isteyen kişiler güvenli ve hızlı bir ödeme sistemi olan LINE Pay’i kullanabilirler. LINE Pay sayesinde yapılan güvenli ödemeler kullanıcıların LINE uygulaması üzerinde tanımladığı bir kredi kartı sayesinde gerçekleştirilmektedir. Line uygulamasının Andorid sürümü de vardır; Andorid için Line indir. Kullanıcıların tek yapmaları gereken kendilerine ait olan bu kredi kartı bilgilerini LINE Pay üzerinde kaydetmektir. Daha sonra alışverişler esnasında otomatik olarak ödeme seçenekleri arasında beliren LINE Pay seçilerek ödeme işlemi tamamlanabilir. Windows sürümü için; Windows için Line indir.

Etiketler: , ,
4 comments on “iPad & iPhone (IOS) için Line indir
 1. Emirhan dedi ki:

  Anlatıldığı gibi güzel bir uygulamaymış. Bende şuan indirdim ve deniyorum ilk izlenimlerim gayet olumlu

 2. Emine dedi ki:

  Bu aralar çok populer oldu bu uygulama herkes kullanmaya başladı. bende buradan sorunsuz bir şekilde indirdim ve kullanıyorum.

 3. sadık dedi ki:

  internetin bu denli konularda kullanımı ve ücretsiz hizmet olması çok kullanışlı.

 4. ayşen dedi ki:

  iphone’da indirme sorunu yaşıyordum ama sorunu çözdüm. verdiğiniz bilgi ve yardımlar için çok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*