Hakkımızda

lineindir.com Line uygulamasını indirebilmeniz ve uygulama hakkında kullancı yorumlarına ulaşabilmeniz için açılmış bir köprü vazifesi gören sitedir.

İçiniz rahat olsun

Tanımadığınız kişilerle iletişime geçmenizi engelleyen LINE uygulaması aracılığıyla bir kişiyle sesli ya da görüntülü sohbet yapmak isteyen kişiler karşıdaki kişiyi kullanıcı adına göre arkadaş listelerine eklemelidirler. Karşıdaki kişinin de kabul etmesiyle birlikte isterseniz yazılı isterseniz sesli isterseniz de görüntülü sohbet seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. İnternet bağlantısı sağlıklı olduğu sürece sağlıklı bir iletişimin kurulabileceği ve kesintiye uğramadan çağrıya devam edilebileceği gerçeği göz önünde bulundurularak özellikle 3G bağlantılarında meydana gelebilecek bazı aksamalar vardır. Bu aksamaları en aza indirgemek için 3G bağlantısının yüksek erişim düzeylerine sahip olduğu noktalarda çağrı özelliği kullanılmalıdır.

Mesajlaşmalarınızda her türlü gizliliği düşünen LINE uygulaması kullanıcılarının güvenliğini sağlamak için elinden geleni yapmıştır. LINE uygulaması gizlilik ayarlarında yapılacak bazı değişikliklerle her girişte şifre sorması sağlanabilir. Bu özellik sayesinde kullanıcı hesabına kendisinden başkasının erişim sağlayamaması gerçekleşmiş ve telefonun ya da LINE hesabının çalınması gibi istenmeyen durumlarda yabancı kişilerin uygulamaya girerek kullanıcının sohbetlerine ya da uygulamaya kaydettiği kişisel bilgilerine erişimi engellenmiştir. Bu tür güvenlik önlemleri nedeniyle LINE gizliliğe ve mahremiyete önem veren kişilerin tercih ettikleri uygulamaların başında gelmektedir.