Gizlilik Şözleşmesi ve Kullanım Şartları

Lineindir.com ‘ line uygulaması üzerinde hiç bir yasal hakka sahip olmayan fanlar tarafından kurulmuş uygulama hakkında bilgi ve indirme bağlantılarının yer aldığı web sitesidir.
Kullanıcılar lineindir.com üzerinden uygulama eklentileri ve kullanıcı deneyimleri öğrenip uygulamayı daha verimli kullanmalarını öğreti hedefi edinmiş bir adrestir. indirme bağlantısı google play üzerinden olmaktadır ve sitemiz üzerinden hiç bir dosya indireme işlemi gerçekleşmemektir. olası bir istek durumda tüm bağlantılar sitemizden kaldırılır.

Sitemizdeki içerikleri izin almadan başka bir yerde yayınlanması yasaktır.

Line uygulaması ile gizlilik

Günümüzde en çok kullanılan uygulamalar arasında mobil mesajlaşma uygulamaları yer almaktadır. Akıllı telefona sahip herkesin telefonuna bunlar arasından en az bir tanesini mutlaka indirdiği, sürekli olarak kullandığımız bu uygulamaların mesajlaşmak için kontör kullandığımız günlere göre hayatımızı kolaylaştırdığı bir gerçek. Çoğu uygulamanın ücretsiz olması da bu uygulamaların kullanımını arttırmış ve uygulamaların hayatımızın bir parçası haline gelmesine sebep olmuştur.

Onlarca mesajlaşma uygulamasından biri olan LINE, sesli mesaj, arama ve grup sohbetleri gibi özelliklere sahiptir. Dünyada mobil mesajlaşma alanında en çok tercih edilen uygulamalardan biri olan LINE uygulaması ilk olarak Japonya’da kullanıma sunulmasına rağmen yaklaşık beş yılda dünya genelinde 230 milyonun üzerinde kullanıcı sayısına erişmiştir. Bunun en büyük sebebi kullanıcılarına sunduğu güvendir. Siz istemediğiniz sürece numaranız gizli tutulur ve kimseyle paylaşılmaz. Ayrıca eğer eklenmek istemiyorsanız LINE size bu imkânı da sunuyor. Başkalarının eklemesine izin ver şeklinde bir seçeneği bulunan LINE uygulamasında bu seçeneği kapattığınız takdirde istemediğiniz kişiler tarafından eklenmemiş olursunuz.