Android için Line İndir

Ücretsiz anlık mesajlaşma için kullanılan en popüler uygulamalardan birisi ise Line uygulaması. Ücretsiz bir şekilde akıllı telefonuna yükleyebileceğiniz Line ile keyifli bir sohbet sizleri bekliyor da diyebiliriz.

Line ile Ücretsiz Anlık Mesajlaşma

Teknolojinin yaşadığımız yüzyılda büyük bir gelişme göstermiş olması hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştırmış durumda. Eskiden sevdiklerimizle iletişim kurmak için yüksek meblağlara sahip cep telefonu faturalarına katlanmak zorunda kalırken, günümüzde ise ücretsiz bir şekilde mesajlaşma imkanına sahibiz artık. Özellikle artık herkesin bir akıllı cep telefonu olduğu bu dönemde ücretsiz bir şekilde mesajlaşmak artık normal kabul edilmeye ve SMS’ler ise neredeyse hiç kullanılmamaya başladı. Akıllı telefonlara yüklenen ücretsiz anlık mesajlaşma uygulamaları sayesinde sevdiklerimizle dilediğimiz an iletişim kurabilmek artık mümkün. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey ise sadece mobil cihazınızda bulunan internet bağlantısı, hepsi bu.

line-uygulaması-emojileri

Tüm platfromlarda line uygulaması mevcut

Android cihazınıza kısa bir sürede yükleyebileceğiniz Line anlık mesajlaşma ile birlikte görüntülü konuşma imkanı da sunuyor. Uygulama tabii ki görüntülü görüşme hizmetini yine ücretsiz bir şekilde sağlıyor. İnternet bağlantınız sayesinde Line uygulamasını kullanarak sevdiklerinizle görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun, sevdiklerinizden uzak kalmazsınız. Bu uygulama çapraz platform desteği sayesinde diğer platformlarda da kullanılabilmektedir. Böylece aileniz, arkadaşlarınız kısacası tüm sevdikleriniz hangi platformları kullanıyor olursa olsunlar Line aracılığı ile kolayca iletişim kurabilme imkanına sahip olabilmenin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Line ile anlık mesaj gönderebileceğiniz gibi değerli anlarınızı paylaşmak için sevdiklerinize fotoğraf ve video da gönderebilirsiniz. Apple için IOS Line indir. Böylece keyifli anlarınızı da birbirinizden uzak olsanız bile paylaşabiliyor olmanın tadına varabilirsiniz. Aranıza kilometreler girmiş olsa bile Line ile bu uzaklığı hissetmeden, paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Üstelik bu paylaşımlar da ücretsiz bir şekilde yapılmakta, ses kayıtları ve yer bildirimleri de uygulamanın sağladığı diğer imkanlar arasında bulunmakta. Kısacası Line, sevdiklerinizle hayatınızın her anını paylaşma imkanını sizlere sunan, oldukça kullanışlı ve yararlı bir uygulama. Örneğin yazılı olarak mesaj göndermekten sıkıldıysanız, ses kaydınızı yollayabilir ve bu şekilde iletişim kurmaya devam edebilirsiniz. Ya da bulunduğunuz yeri, yer bildirimi yaparak sevdiklerinize duyurabilir ve sizi kolayca bulmalarını sağlayabilirsiniz. Windows Phone için Windows Line indirLine size sevdiklerinizle sürekli bir arada ve iletişim halinde olma imkanını son derece pratik bir şekilde sunuyor…

line-ucretsiz-sohbet-indir

Etiketler: , ,
9 comments on “Android için Line İndir
 1. mervenur dedi ki:

  Harika, kullanım kolaylığı açısından çok elverişli. Çok teşekkürler.

 2. 13443133 dedi ki:

  Mehran

 3. Hurside dedi ki:

  Harika

 4. Demet dedi ki:

  Teşekkürler harika

 5. Demet dedi ki:

  Teşekkürler

 6. ahmet dedi ki:

  hayat boş

 7. Jale derinbay dedi ki:

  Kolaylik ve cabukluk icin tesekkurler.

 8. Ramazan dedi ki:

  Çok güzel

 9. Yusuf kök dedi ki:

  Lyn lf numaramı. Hatalı diyor 5464755334

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*